ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU OSOBÁM MLADŠÍM 18-TI LET!

MAGOR 15

Neohodnoceno
115 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

POLOTMAVÝ BOCK

Prim v našem silném českém polotmavém ležáku hraje sladová chuť plná karamelových a chlebových tónů, to vše je doplněno střední hořkostí a bylinným charakterem žateckého chmele. Chuťový zážitek kompletuje jemný říz a lehce hořké doznívání.

750 ml, alk. 5,9 % obj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vznik českého polotmavého ležáku se připisuje snaze českých sládků napodobit chuť ležáku vídeňského za použití lokálních surovin. Tento styl dlouho zůstával na okraji zájmu a i v nedávné historii bylo pravděpodobné potkat spíše pivo řezané (blend tmavého a světlého ležáku). Až se vzestupem malých pivovarů se začal český polotmavý ležák objevovat v portfoliích většího množství pivovarů.

Magor je jeden z našich nejstarších receptů a my jsme opravdu rádi, že stále zaslouženě obývá pozici v naší základní řadě. Naším cílem bylo vytvořit pivo, které opravdu skvěle reprezentuje chutě, které vznikají karamelizací a dalšími reakcemi cukrů v zrnech při sušení sladu za vyšších teplot. Proto jsme neuvařili jen další polotmavou dvanáctku, ale rovnou patnáctku, kterou si společně užíváme již desátým rokem.

750 ml, alk. 5,9 % obj.

 

PIVNÍ STYL

POLOTMAVÝ BOCK

CHUŤ

sladká

SLOŽENÍ

Voda, ječné slady, chmelové výrobky.

KONZUMACE

Podávejte a pijte vychlazené.

SKLADOVÁNÍ

Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Nejlépe pak uchovávejte na chladném místě do 8 °C.