ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU OSOBÁM MLADŠÍM 18-TI LET!

KRAHULÍK 12

Neohodnoceno
72 Kč
Skladem (3 ks)

SVĚTLÝ LEŽÁK

Naše vlajková dvanáctka představuje to, co máme na českém světlém ležáku nejradši – bohatá vůně a chuť žateckých chmelů, výrazná hořkost a plné sladové tělo. Vyšší prokvašení a perlivost pak zaručují velmi příjemný říz. 

750 ml, alk. 5,1 % obj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I přes téměř dvě stě let starou historii si český světlý ležák zachoval poměrně jasnou definici. Suroviny potřebné na jeho výrobu jsou jasně vymezené – plzeňský slad, žatecký chmel, kvasinky spodního kvašení a voda. Čeští sládci si tak svůj sen o ideálním ležáku mohou realizovat pouze různým balancováním známých chutí, vůní a dalších vjemů.

Pro nás je nejdůležitější, abyste se ke Krahulíkovi rádi vraceli, proto jsme zvolili cestu, u které věříme, že vede hlavně k vysoké pitelnosti.  Intenzivnější chmelení a hořkost přináší zážitek, na který si rádi vzpomenete. Vyšší prokvašení a plné tělo, které nezabíhá do těžších chlebových tónů pak přináší velmi řízný sušší závěr, díky kterému Krahulík dobře sedne i k těžším jídlům a sotva se ho přepijete.

750 ml, alk. 5,1 % obj.

 

PIVNÍ STYL

SVĚTLÝ LEŽÁK

CHUŤ

hořká

SLOŽENÍ

Voda, ječné slady, chmelové výrobky.

KONZUMACE

Podávejte a pijte vychlazené.

SKLADOVÁNÍ

Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Nejlépe pak uchovávejte na chladném místě do 8 °C.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení