ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU OSOBÁM MLADŠÍM 18-TI LET!

KAFE NEKAFE - aneb kým jsme?

Čím začít? Co si budeme nalhávat, všichni nějak začínali a každý ví, že starty jsou to nejtěžší. A to s nejistým cílem - tím jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet a budou si vychutnávat produkty od nás.

S myšlenkou založit si vlastní online obchůdek jsme přišli v polovině roku 2020 a hned jsme se do toho pustili. Prioritou pro nás je zprostředkovávat kvalitní věci, které si vychutnáte v pohodlí Vašeho domova s těmi nejbližšími - a to vše za dostupnou cenu! 

Tím hlavním sortimentem je káva, kterou všichni milujeme a každý si zaslouží vychutnat si šálek voňavé lahodné kávy u sebe doma. Takže my jezdíme, testujeme, ochutnáváme a na Vás už je jenom vybrat si tu pravou podle Vaší chuti. 
Samozřejmě myslíme i na ty, kteří s kofeinem nekamarádí - pro ty máme kávu bez kofeinu, do mrazivých rán výborné čaje nebo horkou čokoládu a společníkem na osvěžení skvělé limči
Jak už mluví název KAFE NEKAFE sám o sobě, máme i produkty, které nejsou kávou. Vyberete si z široké nabídky vín z nejznámějších českých vinic a vinařství - jako je třeba známé Adámkovo Vinařství, které si zahrálo nemalou roli ve filmu BOBULE, stejně jako jeho producent VICAN.
Jako pivařský ráj nesmíme zapomenout na pány, pro které jsme vybrali pivní speciály z těch nejžádanějších českých pivovarů, jako je třeba Nachmelená Opice.
Mimo jiné myslíme na všechny svátky a významné dny, na které u nás vždy najdete připravené dárkové balíčky, kytice růží a podobně.

Zkrátka chceme, abyste u nás vždy našli to, co zrovna potřebujete. A za tím si i my neustále půjdeme, budeme pro Vás stále hledat nové a nové produkty, což půjde pouze s Vaší podporou, za kterou tímto i děkujeme.