ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU OSOBÁM MLADŠÍM 18-TI LET!

Jahody lyofilizované plátky

Neohodnoceno
84 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jahody GRIZLY sušené mrazem jsou výbornou, zdravou a výživnou svačinkou. Díky znovuuzavíratelnému obalu vydrží čerstvé a křupavé. Ve větším praktickém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti a výhody: Díky šetrnému sušení mrazem mají GRIZLY lyofilizované jahody zachované veškeré vitamíny a živiny jako jahody čerstvé. Jsou bohatým zdrojem vitamínu C, a díky nízkému glykemickému indexu a vysokému obsahu vlákniny je mohou jíst i diabetici. Procesem lyofilizace se jahody zbavily vody a díky tomu krásně křupou – tuto jejich vlastnost vám pomůže zachovat až do posledního sousta znovuuzavíratelný obal.

Lyofilizace je sušení hlubokým mrazením za velmi nízkého tlaku. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachová svou původní texturu, vůni a všechny minerální látky a vitamíny, které jsou v ovoci obsaženy.

Použití: Jahody sušené mrazem se hodí na pečení, do jogurtů, kaší, smoothie i do proteinů. Vychutnáte si je ale i jen tak samotné.

  •  Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce
  • Složení: Lyofilizované jahody plátky 100 %.
  • Země původu: Německo, Čína, Turecko, Egypt
  • Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
  • Balení: Znovu uzavíratelný potravinářský plastový sáček, vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce
Hmotnost: 50 kg
Položka byla vyprodána…