ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU OSOBÁM MLADŠÍM 18-TI LET!

Dárkový balíček Kasteel

Neohodnoceno
260 Kč
Skladem (4 ks)

Degustační balíček složený z výběru 3 nejlepších piv belgické značky KASTEEL. 

  • Kasteel ROUGE 17° - Kasteel Rouge je unikátní směs Kasteel Donker a třešňového likéru. Je to jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží a překvapí vás úžasná vůně zralých višní. Toto výborné ovocné pivo si může vychutnat jako aperitiv a především ženy ho milují.
  • Kasteel TRIPEL 20° - Zlatavá obdoba původního tmavého Kasteel Bruin. Velmi silný tripel, procházející trojí fermentací, s příchutí vanilky, koriandru a citrusu. Vhodný pro zkušené a odolné pivaře.
  • Kasteel DONKER 24° - Jedno z nejsilnějších belgických piv ve stylu Quadrupel ze skupiny Belgian Strong Ale. Jedná se o silné, sladké až hořké, tmavě hnědé pivo v jehož chuti převažuje slad. První doušek vyvolává představu voňavého sladu, poté přichází chuť suchého ovoce a portského vína. Konzumujte při teplotě 12° C.

Roztomilá velikost 0,33l je ideálním dárkem pro Vaše blízké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Van Honsebrouck je belgický pivovar v Ingelmunsteru. Byl založen v roce 1865 jako Sint-Jozef Brewery a v roce 1953 přejmenován na Brewery Van Honsebrouck. Patří rodině Van Honsebrouck, která si v roce 1986 koupila zámek a to jim posloužilo jako inspirace pro představení značky Kasteel. Do jejich portfolia dále patří značky Bocchus, St. Louis,  Trignac, Filou, a jiné. V šedesátých letech se pivovar přeorientoval z produkce klasických ležáků na speciální piva a to jim umožnilo celosvětový růst. Exportují 55 % své produkce.